Teorie -Alison a Ezra

30. srpna 2013 v 11:22 |  Theories
Tak jak u jsem slíbila tak vám sem přidávám teorii o Ezrovi a Ali , asi si myslíte že se ty dva nikdy nepotkali, ale jste si jistí? :)
Pamatujete si jak se Alison měla vídat se "starším" klukem? Lhářky si myslely že to byl Darren Wilden , ale co když ne? Je to nějak dokázáno?-NE
Jak asi plyne z názvu , já si myslím že ten starší kluk byl Ezra...
Ezra v Rosewoodu byl už dávno, jenom chodil na Holis. A dokážete mi někdo vysvětlit , proč byl Ezra na Alisoniným pohřbu?
Kdyby šel jen za Ariou tak by se sešli někde jinde a ne na pohřbu.


Jestli si pamatujete na 4x12 letní finále , tak se tam holky dívaly do fotoalba, kde byla Alison a Hanna řekla "Alison si ten top koupila na rande" (koupila si ho na rande se starším klukem).Jediní starší kluci kteří to ještě mohli být byl Ian a Wilden , jenomže ani jeden z nich nebyl "A" , takže jak by se jinak ty fotky dostaly do doupěte "A" , jak jinak že je tam samotný "A" přinesl a v tomto dílu bylo velké odalení a dozvěděli jsme se že Ezra je "A". Ještě jestli si dobře pamatuju tak Ezra rád fotil , myslím že asi v první sérii byla nějaké scéna s Ariou a asi že jí dal foťák nebo tak něco. Tak co , pořád si myslíte že to byl Wilden? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | 30. srpna 2013 v 14:17 | Reagovat

100% je těhotná s Ezrou! Možná proto ji chce dostat a lhářky jen využívá. Ale podle mě mu Alison provedla ještě něco horšího. A když chtěla Ali holkách pomoct, tak si najal Cece, aby si lhářky mysleli, že RedCoat je ta špatná a nevěřili jí. Ach bože, ten Ezra je takový zmetek... :D
Ta poslední epizoda se mi vážně líbila, KONEČNĚ jsme se něco dozvěděli.

2 marie2624 marie2624 | Web | 30. srpna 2013 v 16:34 | Reagovat

Já ještě pořád nevím, čemu bych měla věřit :/ Pořád nemůžu uvěřit, že by byl Ezra -A. Ale začínám si myslet, že on je TEN starší kluk. Taky mi je divný, proč by chodil na pohřeb, když by Alison neznal. Podle mě jí znal. Taky mi bylo divný, jak Jason sliboval, že dá odměnu tomu, kdo ví něco o tom, kdo ukradl ostatky Ali a pak se objevilo u Ezry v šuplíku peníze. Takže si myslím, že on něco řekl Jasonovi.

3 Čokinka Čokinka | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 11:08 | Reagovat

To je uplně jasný tohle :D Ezra je zloduch, to je mega super zvrat, mě se ta zápletka líbí a na 100% věřím všemu co si tu napsala :D Beztak to tak je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama