Janel Parrish - Rozhovor pro E!Online

19. září 2013 v 19:09
Ahojky, tak se mi zdá že jste nějaký neaktivní. No ale co se dá dělat. Tak sem se Vás chtěla zeptat jestli víte co se právě těď děje na blogu bestseries, je to celkem hustý, rozhodně stojí zato si přečíst těch asi 150 komentářů. No a teď k tématu...
E!Online se nedávno povedlo získat rozhovor od někoho, kdo většinou rozhovory téměř nedává, a to od Janel Parrish která se vyjádřila k několika velkým otázkám z PLL světa, včetně toho, jestli je Mona důvěryhodná (a jejím potenciálním objevu), Ezra odhalení, debatě o Alison a Halloweenském speciálu!

O tom, jestli můžeme věřit Moně po událostech v letním finále
"Po tom, co jsme viděli letní finále, se Mona tak trochu vrací na seznam "A" podezřelých, i když si dívky myslely, že jí mohou věřit. Nelíbí se jí, že byla vytlačena z "vnitřního kruhu" a proto se začne scházet s jinou skupinou. S někým, kdo pro nás bude docela šokující, ale prostě se začne s někým scházet a možná se tu vytvoří i milostné spojení, které fanoušky překvapí."
O Monině zájmu v oblasti lásky ve 4B
"Mona se zamiluje, konečně! Myslím, že si to zaslouží! A je to docela šokující, takže si myslím, že se to fanouškům bude líbit."
O odhalení Ezry ve finále 4A
"On není sociopat, ne. Ezra je extrémně chytrý a zjistíte víc o jeho důvodech a jeho dějové lince, až se vrátíme, ale Ezra rozhodně není sociopat. Ezra byl ten nejdokonalejší přítel na světe a perfektní, loajální muž. Takže když to vezmete a překroutíte to do nápadu, že by mohl ve skutečnosti být velký zloduch, tak je to poměrně šokující. Myslím, že hodně pubertálních dívek po celé Americe má zlomené srdce, ale myslím si, že je to skvěle opravdu skvěle chytrý převrat v ději a nutí to lidi chtít se vrátit pro další sezónu, a to je přesně to, co chceme."
O tom, co máme očekávat od Ali a 4B
" Velmi se těším na to, až zjistí více o Alison a o tom, proč se skrývala a o všech těchto věcech, protože budeme kopat opravdu hluboko do téhle dějové linky, jakmile se vrátíme."
O Halloweenském speciálu, 4×13 Grave New World
" Bude to prostě šílenější a šílenější, až se kousky skládačky začnou dávat dohromady. "A" bude ještě geniálnější, než si kdy kdo myslel a prostě to bude ještě šílenější."

Tak to je vše, ohledně toho že se Mona do někoho zamiluje, tak jsem někde četla že to má být Emily , no přece tam zase všechny nebudou lesby,ne? Tak zvrácené to zase není, podle mně to bude Lucas :DD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PrettyLiar PrettyLiar | 20. září 2013 v 13:45 | Reagovat

Tak na bestseries je to fakt super xD teraz tam písala "Polícia ČR" :D Fakt z toho nemôžem :D

2 kikA kikA | 16. února 2014 v 11:28 | Reagovat

Bude to Mike :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama