Pretty Little Liars>> 4x13 >> Recap

26. října 2013 v 21:31 | Theresa |  home
Ahojky, sweethearts, tak doufám že se Vám Halloweenská epizoda líbila. No, mně popravdě moc ne, teda jako jo, ale čekala jsem od toho víc. Například jsem si myslela že to bude více strašidelné a Marleene nám slibovala odpovědi, no a co máme? skoro nic. To že je Alison naživu si myslím že už jsme věděli od začátku, teda alespoň já. No ale to je jen můj názor, jdeme si to zrekapitulovat.Holky jsou v Ravenswoodu a jdou na párty, kde si myslí že potkají Alison a ochrání jí před "A". Poté co lhářky zahlédnou RedCoat dostávají se do jakéhosi sklepu nebo jak to nazvat.


Jenže se Hanna v tom jekémsi sklepě ztratí a uvidí telefoní budku, samozřejmně zkouší někomu zavolat,ale v telefonu začne hrát nějaká hudba. Teď si nejsem jistá jestli tam hanu někdo zamknul a nebo se jenom dveře zabouchly,ale nebohla se dostat ven.


A jak je tam tak zamčená tak najednou uslyší kroky a vidí tam Alisoninu tvář, kterou pak chytne "A" a tvář zmizí.


O pár sekund později Hannu osvobodí Miranda. Mezi tím se holky snaží najít Hannu a Spencer byla tak šikovná že se ztratila taky takže zbylé dvě lhářky hledejí obeě dvě :D Spencer vešla do nějké zimní zahrady kde ovšem byl "A" a Spencer s ním bojovala, nakonec prohrála, ale sekla ho do ruky, což něco znamená.


A teď si jenom říkám: OMG, Can't it be more obvious!? No asi ste si už všimli, že Ezra drží celý zbytek této epizody ruku v kapse, samozřejmně tam drží tu stejnou, do které byl pořezán.


No a nakonec to nejlepší. Ezra odvezl holky zpět do Rosewoodu a odjíždí, holky ale zahlédnou RedCoat a běží za ní. (BTW taky jste u této scény měli husí kúži?) Nakonec jí holky dostihnou a ona se otočí :33
Takže Alison řekla Holkám že se chce vrátit,ale že to tady ještě pro ni není bezpečné a že jí holky musí pomoct a pak řekla Hanně jestli si pamatuje co jí řekla v nemocnici, myslím si že toto překlad nepotřebuje.
No, ale Aria si u Ezry zapomněla telefon, takže jí ho Ezra přinesl zpátky, ale Ali už potom byla pryč.


No tak to je asi vše důležité co tam bylo. Chystám pro vás teorii tak snad bude co nejdříve :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kelsey | The-WalkingDead Kelsey | The-WalkingDead | Web | 27. října 2013 v 11:46 | Reagovat

Ahoj, ráda spřátelím :) Probíhá u mě kontrola Affs, tak bych byla ráda, kdyby ses zapsala :)
A tato epizoda byla parádní! Štve mě, že je tak dlouhá přestávka! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama