Pretty Little Liars >> about Answers

17. listopadu 2013 v 16:14 | Theresa |  home

My všichni chceme odpovědi. Také Nia Peeples, představitelka matky Emily, Pam, slibuje, že většina důležitých otázek bude konečně zodpovězena.
Sama to potvrdila v nedávném rozhovoru se slovy: "Ke konci sezóny bude vše odkryto a my konečně budeme mít v některých důležitých věcech jasno."
Pokud jste už unaveni z toho, jak tvůrci neustále slibují, že bude vše odhaleno, máte na to plné právo. V Rosewoodu to navíc chodí tak, že jakmile je jedna otázka zodpovězena, podloží základy pro vznik další otázky a bohužel, mnohdy více než jen jedné. Nemůžeme si být sice jisté, na jaké otázky přesně dostaneme odpověď, jelikož kolem nich tvůrci dost okatě mlží, ale většina z nich snad už konečně vypluje na povrch. Nezapomeňte, že finále 4. série nese název "A Is For Answers".
A na které otázky vlastně chceme konečně vědět odpovědi a které jsou ty nejzásadnější?

1. Kdo přesně je Uber -A a co chce?
Každý ví, že podezřelým číslo jedna je Ezra. Ten však stále nebyl tvůrci ani potvrzen jako hlavní A. Nezajímá nás však jen jméno, ale také co hledá, kdy začal se špinavostmi, kdo jiný se přidal k týmu a tak dále.

2. Kdo se pokusil zabít Ali? Co se jí v noci, kdy zmizela, vlastně stalo?
Každého zajímá, co se v tu noc doopravdy stalo. Objevují se názory, že paní Grunwald se těší týmu lhářek a sama pomalu více lže, než dýchá. Proč by to ale dělala? Aby ochránila Alison? Stále nám ale vrtá hlavou, proč, pokud mluví pravdu, Ali utekla? Zřejmě, aby se chránila a nebyla vystopována -A.

3. Co se to sakra děje s Ezrou?
Nechme stranou otázku, zda pouze pomáhá A-týmu nebo zda je samotným "Big A". Důležité je, že Ezra se v poslední době začíná vybarvovat a vidíme jeho temné já - takové, které nám tvůrci doposud zatajovali. Víme však jedno, je to právě ON, kdo se snaží vystopovat Alison. Konec spekulacím tedy, ať se to fanouškům Ezria líbí nebo ne, Sasha Pieterse, představitelka Alison v rozhovoru potvrdila, že se Ezra snaží Ali vystopovat.
A jaká je nejpravděpodobnější fanouškovská teorie jeho motivu? Myslí si, že Ali má jeho dítě (které, jak ale většina jistě ví, nikdy neexistovalo).

4. Existuje B-Team?
A-team si fanoušci poskládali nejčastěji jako Alison-Toby-Ezra-Aria-Mona, což by dávalo smysl. Teď se však spekuluje o možném druhém týmu B, který by měl tvořit Jenna, Shana, Melissa a možná i Wren. Pokud se ale nejedná o tým, proč se tato "svatá trojice" dala dohromady a proč tak strašně lhářky nenávidí? Na to si zřejmě budeme muset počkat.
Samozřejmě existuje také mnoho dalších otázek, které nebyly zodpovězeny. Zde je seznam těch, které chceme vědět a také, zda se o nich podle slov tvůrci ve 4B dozvíme:

Dozvíme se, kdo zabil Wildena? - Ano

Zjistíme, kdo strčil Iana? - Ano

Uvidíme Ariinu temnou stránku? - Ano

Proč udržuje Melissa kontakt s Wrenem? - Možná

Je CeCe ta zlá nebo ta dobrá? - Možná

Důvod Ezrova pátraní po Ali? - Ano

Mají Caleb a Hanna ještě vůbec budoucnost? POZOR SPOILER! - Pro fanoušky Haleb máme ovšem smutnou zprávu, Tyler Blackburn, představitel Caleba oficiálně potvrdil, že románek mezi ním a Hannou skončí. Na řadě je totiž jeho army kámoška Miranda.
Které otázky vám nejvíce vrtají hlavou?

Zdroj: wetpaint.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janet Janet | Web | 18. listopadu 2013 v 15:18 | Reagovat

Skvělý! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama