Pretty Little Liars >> Spoilers >> Caleb Rivers

20. února 2014 v 18:27 | theresa |  home
Asi už jste se doslechli, že Ravenswood, nadpřirozený spin-off Pretty Little Liars, byl zrušen. Co to znamená pro budoucnost Tylera Blackburna (Caleba), který opustil Pretty Little Liars, aby mohl účinkovat v Ravenswoodu? Vrátí se Caleb do Rosewoodu?


Podle zdrojů z ABC Family (stanice, která vysílá Pretty Little Liars) se doufá v to, že se Tyler do PLL vrátí. Ačkoliv jsme smutní, že Ravenswood a jeho příběhy končí, je tu přece jenom to dobré, že se možná budeme s Calebem potkávat dál v Rosewoodu.

Pokud se Caleb vrátí do Pretty Little Liars, bude zajímavé vidět, jak bude jeho dějová linka zasazena zpátky. Zatímco se toho v Rosewoodu až zase tolik nezměnilo, aby jeho návrat musel být vyloženě velkolepý, je tu ta věc, že Calebova motivace se vrátit je nejasná. I když Hanna je rozhodně motivující faktor, opustil by Ravenswood a jeho nové přátele, aby se s kletbou museli vypořádat sami? Navíc když odejít znamená nechat Mirandu být navždy duchem? Caleb není ten typ, který by se uměl otočit zády ke svým přátelům, když potřebují pomoc. Snad se Pretty Little Liars podaří dostat Caleba zpátky, aby se zachoval respekt seriálu i Calebově postavě.

Je škoda, že to samé se nedá říct o nových postavách, se kterými jsme se seznámili v Ravenswoodu. Musíme si přiznat, že tenhle seriál nebyl zdaleka tak působivý jako Pretty Little Liars, ale postav z Ravenswoodu je nám líto. Možná je šance, že se nějakým způsobem rozloučí pomocí Pretty Little Liars, aby decentně zakončily svoje příběhy. Držíme palce!

Source: prettylittleliars.eu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saša Saša | Web | 20. února 2014 v 19:42 | Reagovat

Dúfam, že sa do PLL vráti, lebo ho mám veľmi rada :) škoda, že R končí, ale mna to aj tak moc nebavilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama