Březen 2014

Pretty Little Liars >> Theories >> Who buried Alison DiLaurentis?

18. března 2014 v 20:43 | theresa |  Theories
Ahoj liars,
takže už dnes v noci budeme mít příležitost znát většínu odpovědí našeho milovaného seriálu, avšak já jsem takový nedočkavec a chci se s vámi podělit o mojí teorii kdo pohřbil Alison a kdo leží v jejím hrobě.Takže, možná jste už někde zaslechli, že ten kdo pohřbil Alison by "čistou náhodou" mohla být její matka a já vám to teď dokážu. Detektiv Holbrook (nevim jak se to píše :D) přišel za Jessicou DiLaurentisovou s informací, že si policie není jistá zda je Alison mrtvá (to brzo :D). Když paní D. dávala policii fotky, kde je Ali malá, tak tam má Alison zlomenou ruku, jenže koroner žádnou stopu po zlomenině nenašel. Kdybych byla já paní D. tak bych se hned zeptala něco jako : Co? Jako Vážne? Ale ona prostě řakne že si je na 100% jistá že je v hrobě Alison. Jako kdyby jí tam sama pohřbila...


Jak je vidět v tomto sneaku peeku, tak holky říkají Alison, že její máma je ta, která ukradla "hru" Moně, a že si myslí, že je "A". Alison nevypadá překvapeně a pak dodá "It's complicated", "je to komplikované". Možná nevypadá překvapeně, protože proč by byla, když jí její máma pohřbila, tak proč by nebyla "A"?


Tak a teď je tu ta otázka: "A kdo leží v jejím hrobě?" Mám dvě teorie, ta první je, že je to Ceceino dvojče. (Kdyby Sasha Pieterse nepotvrdila to že Ali dvojče nemá, tak bych si myslela že je to Ali) Jestli si ještě pamatujete, tak Jason, onu noc viděl "Cece" na jejich pozemku, jak si povídá myslím že s Melissou. Co když to nebyla Cece ale její dvojče? Víme že Cece je naživu, ale "Cece" měla tu noc na sobě stejné oblečení, tak proč by to nemohla být ona.


A teď ta druhá teorie, ale to by se mi vůbec nelíbilo :D Co když je Tobyho máma dvojčecí sestra Jessici DiLaurentisové. No uznejte sami, jsou si celkem dost podobné.Co když ty Alisońiny věci v pokojíšku s "dvojčaty" patříly právě Jessice?
Myslím například ten obraz atd. Jak víme, tak Tobyho máma měla zemřít tak, že spáchala sebevraždu, možná jí mohla zabít Jessica a potom jí někdo mohl dát místo Alison do jejího hrobu. Pamatujete si Halloweenský speciál ve druhé sérii? Bylo to o dvjčatech a když se podíváte na oblečení a kulisy, tak to vypadá jako kdyby to bylo z doby, když byla paní D. malá.


Tak to bude asi vše, a přeju vám ať si užijete novou epizodu <3


With love :)
-theresa

Kontrola Affiliates >> Vyhodnocení

18. března 2014 v 19:07 | theresa |  home

Blogy které se zapsali a jsou moje nové AFFS:

iheartprettylittleliars.blog.cz
serial-maniac.blog.cz
hannah-montana-forever-love.blog.cz
the-walkingdead.blog.cz
justinbieberandall.blog.cz
about-the-series.blog.cz

Blogy které se nazapsali a které mažu:

lovely-actresses.blog.cz
ccandice.blog.cz
iwebpears.yolasite.cz
diary-about-everything.blog.cz
ashvbenzo.blog.cz

Tyler Blackburn >> News >> Return

15. března 2014 v 14:48 | theresa |  home

Tyler Blackburn známí z již ukončeného seriálu Ravenswood se vrací zpět do Resewoodu! Caleba můžeme očekávat v 5. sérii, která má premiéru 10. června 2014.

Pretty Little Liars >> 4x24 "A is for Answers" >> PROMOs

14. března 2014 v 20:11 | theresa |  home


Promo ukázky k epizodě 4x24 "A is for answers" . Jsem zpět :))

Kontrola Affiliates + HIATUS

2. března 2014 v 10:00 | theresa |  home

Jelikož mám v Affiliates trochu nepořádek, tak musím udělat první kontrolu. Kontrola bude probíhat nejspíš do 9.3., ale vyhodnocení udělám, až budu mít čas. A je tu ještě jedna věc, tento týden tu nebudu, jelikož jedu na hory takže tu bude HIATUS, který platí taky do 9.3. Přidám něco ale nejspíš až v úterý, protože mám v pondělí trénink a odpoledku.


AFFskám to potom vše oplatím, dívejte se na PLL a užívejte si to
Love you
xo Theresa

Troian Bellisario >> News >> Engaged

1. března 2014 v 10:00 | theresa |  home

Troian Bellisario je po 3 letém vzahu oficiálně zasnoubená s Patrikem J. Adamsem. Potvrdil to časopis PEOPLE. Gratulujeme! :)